Workshopy na míru

Vyberte si ze seberozvojových workshopů, nebo mě kontaktujte. Ráda vám vytvořím workshop na míru.

Workshopy a přednášky

Pořádáte konferenci, nebo celodenní školení a chcete přidat do svého programu seberozvojový obsah? Vyberte si jeden z nabízených workshopů. Ráda k vám přijedu a postarám se o to, aby se účastníci dobře bavili a něco nového se naučili.

Jak být sobě kouč*kou

  • 60–90minutový workshop.

  • Zjistíte, co přesně je koučink a k čemu se může hodit.

  • Pochopíte metodu GROW.

  • Naučíte se základní koučovací otázky a proces.

  • Naučíte se koučovací principy využívat v každodenních situacích.

Co si klienti z workshopu odnesli?

”Pravidelně navštěvuji terapie a nyní jsem měla možnost dostat se i ke Kristýně na koučink. Jasně dané otázky, neodbíhání od tématu a kroky, které jsem si stanovila pro další cestu. Jasně a jednoduše. Přesně tohle jsem cítila i po absolvování kurzu Jak být sám sobě kouč*kou, kde nás Kristýna provedla scénářem, vysvětlila principy koučinku a díky její otevřené mysli a skvělým technikám jsem nyní schopná se na jednodušší milníky v mém životě podívat pod drobnohledem sama.”

- Lucie, P., marketingová manažerka

"Na workshopu 'Jak být sám sobě kouč/ou' nás Kristýna srozumitelným a nápaditým způsobem seznámila s koučinkem jako takovým a představila nám metodiku a způsob 'sebekoučování'. Líbil se mi její přístup, pohotovost, schopnost podat téma srozumitelnou a uchopitelnou formou, umění naslouchání. Věřím, že jsme se na tomto workshopu s Kristýnou nepotkaly naposledy."

- Jana, P., sales manažerka

Napište si o konzultaci 

Domluvíme si 20minutový hovor a popovídáme si o vašich potřebách a očekáváních.