Jak být sám sobě kouč*kou je workshop pro každého

Společně s mojí kamarádkou a kolegyní koučkou Evou jsme uspořádaly už několik workshopů na téma Jak být sám sobě kouč*kou. Podle reakcí účastníků můžeme konstatovat, že se povedly. NPS bylo 9,4, což bereme jako velký úspěch a závazek, abychom udržely laťku. Na co se můžete na workshopech těšit?

8/8/20232 min read

Vysvětlit, co přesně se skrývá pod pojmem koučink, je oříšek pro každého kouče. A proto jsme se společně s kolegyní Evou rozhodly uspořádat workshopy, na kterých si koučování zažijete a lépe pochopíte.

Co se na workhopu naučím?

Na workshopu popíšeme koučovací proces a naučíme vás otázky, které můžete snadno využít v každodenních situacích. Ať už před vámi leží důležité rozhodnutí nebo potřebujete najít odstup v pracovních projektech, znalosti, které si odnesete z workshopu, vám pomohou.

Koučink je metoda založená na rozhovoru, díky kterému najdete perspektivu a nastavíte si konkrétní kroky, které vás dovedou k vašim vytouženým cílům a to rychle, efektivně a s chutí. Na základě workshopu pochopíte, jak najít motivaci, lépe si definovat vizi a cestu k ní.

Jak dlouho workshop trvá?

Workshop trvá cca 90 minut a je pro každého, kdo chce pracovat na sobě, svých vztazích nebo businessu. Můžete ho zařadit do svého firemního teambuildingu nebo do programu konference. Vaši kolegové se pobaví, naučí se něco nového a odejdou ze seance s novou inspirací.

Na co ještě se můžu na workhopu těšit?

Na prosseco, občerstvení a dobrou partu lidí. Workshopy koncipujeme tak, abychom nikdy nepracovaly s tématem, které by pro někoho mohlo být citlivé. Vybíráme naopak takové problémy, které budou inspirací a zároveň vás pobaví.

Na workshopech se snažíme zapojit všechny citlivě a přirozeně. Workshop je pro lidi, kteří rádi mluví a prezentují, ale i pro introverty. :) Z našich zkušeností je to ale vždycky zábava!

koučink, dvě koučky prezentují
koučink, dvě koučky prezentují